Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти на Запорізькому напрямку продовжують спроби зайти в Роботине та Вербове

Окупанти на Запорізькому напрямку продовжують спроби зайти в Роботине та Вербове

Окупанти на Запорізькому напрямку продовжують спроби зайти в Роботине та Вербове

Ілюстративне фото

На Запорізькому напрямку окупаційні війська розосередили свої сили між Роботиним та Вербовим. Росіяни не полишають спроб зайти в населені пункти.

Про це повідомляє начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України полковник Наталія Гуменюк в етері телемарафону.

“Продовжуються спроби диверсійно-штурмових груп РФ заходити в Роботине. Але, зайшовши, переконуються, що їм там не раді. Відразу згортаються й фактично запакованими, як кажуть наші бійці, відправляються на свої вихідні позиції. Ті, звісно, хто можуть відправлятися”, – каже Наталія Гуменюк.

Речниця додає, що втрати окупантів на півдні залишаються високими. Так, на Херсонському та Запорізькому напрямках за минулу добу ліквідовано майже 140 окупантів.


Раніше Inform.zp.ua писав, що на Запорізькому напрямку українські бійці побачили трьох окупантів. По росіянами було нанесено удар FPV-дроном, а після цього добито скидами гранат.