Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На Запорізькому напрямку знешкодили 7 дронів: один БПЛА був з вибухівкою (ФОТО)

На Запорізькому напрямку знешкодили 7 дронів: один БПЛА був з вибухівкою (ФОТО)

На Запорізькому напрямку знешкодили 7 дронів: один БПЛА був з вибухівкою (ФОТО)

Українські військові

На Запорізькому напрямку прикордонник на псевдо Моцарт приземлив 7 російських безпілотників. Один з дронів був оснащений вибухівкою.

Про це повідомили в Бердянському прикордонному загоні.

На Запорізькому напрямку прикордонники знешкодили 7 російських дронів, один з них ніс на собі вибухівку. Всі безпілотники посадили без детонації. Як зазначають самі захисники, вони почули російські дрони ще на підльоті, томі змогли дати відсіч.

На Запорізькому напрямку прикордонники приземлили 7 дронів
Фото: Бердянський прикордонний загін

Нагадаємо, що окуповану Запорізьку АЕС 7 квітня атакували декілька безпілотників, які вибухнули на території станції. Росіяни звинувачують в цьому Україну, а в ГУР спростовують причетність.