Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запоріжжі комунальники усувають наслідки ракетної атаки

У Запоріжжі комунальники усувають наслідки ракетної атаки

У Запоріжжі комунальники усувають наслідки ракетної атаки

Фото: Запорізька міська рада

Після сьогоднішньої ракетної атаки в Запоріжжі повилітали вікна в 7-ми багатоповерхівках. Всі вікна закрили OSB-листами.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

За словами Анатолія Куртєва, серед постраждалих більшість людей знаходяться в стані середньої тяжкості. Від атаки повилітали вікна в 7-ми багатоповерхівках. Комунальники закрили вибиті вікна OSB-листами.

За допомогою звернулися 23 запоріжця, серед яких троє громадян пільгових категорій. Вони зможуть отримати фінансову допомогу від міської програми.


Раніше ми писали, що внаслідок сьогоднішньої ракетної атаки в Запоріжжі загинуло троє людей, також є постраждалі. Прокуратура оприлюднила фотографії з місця влучання.