Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Як виглядає підприємство в Запоріжжі, куди 8 квітня влучила ракета (ФОТО)

Як виглядає підприємство в Запоріжжі, куди 8 квітня влучила ракета (ФОТО)

Як виглядає підприємство в Запоріжжі, куди 8 квітня влучила ракета (ФОТО)

Фото: Запорізька обласна прокуратура

Внаслідок сьогоднішньої ракетної атаки в Запоріжжі загинуло троє людей, також є постраждалі. Прокуратура оприлюднила фотографії з місця влучання.

Про це повідомила Запорізька обласна прокуратура.

Сьогодні, 8 квітня, російська ракета влучила в підприємство в Запоріжжі. Внаслідок удару загинуло троє людей, також є постраждалі. Інформація щодо наслідків обстрілу уточнюється.

Прокуратура почала розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).


Як писав раніше Inform.zp.ua, сьогодні, 8 квітня, о 12:20 в Запоріжжі пролунали вибухи. За офіційною інформацією, влучання було в промисловий об’єкт. Є постраждалі серед населення.