Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни заявляють про просування в Запорізькій області (КАРТА)

Росіяни заявляють про просування в Запорізькій області (КАРТА)

Росіяни заявляють про просування в Запорізькій області (КАРТА)

Карта: ISW

Російські пропагандисти повідомляють про просування окупаційних військ на заході Запорізької області. Проте аналітики Інституту вивчення війни не бачать підтвердження цьому.

Про це йдеться у звіті ISW.

На заході Запорізької області в районі Роботино і на північний захід від Вербового тривали позиційні бої, але вони не призвели до будь-яких підтверджених змін на лінії фронту.

Карта: ISW

Російський військовий блогер стверджував, що російські війська захопили невстановлену українську позицію на північний захід від Вербового, просунулися на один кілометр і майже відтіснили українські війська до шосе Т0803 (Новоданилівка-Павловське).

ISW не знайшов візуальних доказів, що підтверджують ці твердження.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у ніч на 8 квітня окупанти намагалися атакувати Україну керованою авіаційною ракетою Х-59 із повітряного простору окупованої Запорізької області. Її вдалося знищити у Дніпропетровській області.