Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни запускали ракету Х-59 із Запорізької області

Росіяни запускали ракету Х-59 із Запорізької області

Росіяни запускали ракету Х-59 із Запорізької області

Ілюстративне фото

У ніч на 8 квітня окупанти намагалися атакувати Україну керованою авіаційною ракетою Х-59 із повітряного простору окупованої Запорізької області. Її вдалося знищити у Дніпропетровській області.

Про це повідомили в Повітряних Силах України.

Також росіяни атакували 24-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із мису Чауда – Крим, районів Курськ, Єйськ – рф.

Силами оборони України збили керовану авіаційну ракету Х-59 у Дніпропетровській області та 17 ударних БпЛА типу «Shahed-131/136» в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Хмельницькій та Житомирській областях.

Як писав раніше Inform.zp.ua, аід час атаки безпілотників Запоріжжя був поранений 54-річний чоловік. Тоді росіяни цілилися по одному з підприємств міста.