Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Чоловіка поранено під час атаки безпілотників по Запоріжжю

Чоловіка поранено під час атаки безпілотників по Запоріжжю

Чоловіка поранено під час атаки безпілотників по Запоріжжю

Фото: Запорізька ОВА

Під час атаки безпілотників Запоріжжя був поранений 54-річний чоловік. Тоді росіяни цілилися по одному з підприємств міста.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

За його словами, минулої доби окупанти атакували безпілотниками Запоріжжя, Гуляйполе, Левадне, Роботине, Малу Токмачку, Малинівку та Новоандріївку.

Впродовж доби окупанти завдали 483 удари по 8 населених пунктах Запорізької області. Надійшло 32 повідомлення про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Нагадаємо, 6 квітня в Запоріжжі знову чули вибухи. За офіційною інформацією, постраждали промислові об’єкти.

В.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв повідомив, внаслідок атаки в Запоріжжі пошкодило вікна в закладах освіти і медицини, а також житлових будинках.