Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Редакція мелітопольського ЗМІ у Запоріжжі постраждала від ракетної атаки

Редакція мелітопольського ЗМІ у Запоріжжі постраждала від ракетної атаки

Редакція мелітопольського ЗМІ у Запоріжжі постраждала від ракетної атаки

Фото: Іван Федоров

Редакція релокованого з тимчасово окупованого Мелітополя видання «РІА Південь» зазнала руйнувань через російську ракетну атаку на Запоріжжя 6 квітня.

Про це пише Детектор Медіа з посиланням на Інститут масової інформації.

Редакція розташовувалася у Мелітопольському центрі допомоги переселенцям «Саме тут». Там вибиті вікна, пошкоджена стеля, розбите обладнання і меблі у приміщеннях, в яких проходили заняття з дітьми.

Головна редакторка «РІА Південь» Світлана Залізецька розповіла ІМІ, що в редакції також частково пошкоджена техніка.

Нагадаємо, окупанти упродовж кількох місяців тримають у полоні адміністраторів телеграм-каналів запорізького регіонального видання «РІА-Мелітополь» і «Мелітополь — це Україна» та звинувачують їх у тероризмі. Вони затримали їх ще в серпні 2023 року.

Раніше через затримання адміністраторів росіяни заволоділи телеграм-каналом українського видання «РІА Мелітополь», який працював і після тимчасової окупації міста, та почали публікувати там власні пропагандистські новини. Після цього редакція створила новий канал та чат і продовжує працювати.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі внаслідок обстрілу пошкоджено простір для мешканців ТОТ “Саме тут”. В цьому хабі надавали допомогу людям, які виїжджали з окупації.