Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Бої в Запорізькій області тривають в районі Роботиного та Вербового (КАРТА)

Бої в Запорізькій області тривають в районі Роботиного та Вербового (КАРТА)

Бої в Запорізькій області тривають в районі Роботиного та Вербового (КАРТА)

В західній частині Запорізької області 6 квітня тривали позиційні бої в районі Роботино і на північний захід від Вербового.

Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Російський військовий блогер заявив, що російські та українські військові активно використовують безпілотники в районі Роботиного.

Український Головнокомандувач генерал-полковник Олександр Сирський охарактеризував російські атаки в районі Роботино і Вербово як локальні наступальні операції, спрямовані на повернення раніше втраченої територій.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Запоріжжя та громади Запорізької області закупили 500 безпілотників для військових. В Запорізькій ОВА оголосили черговий тендер на закупку дронів на 21 мільйон гривень.