Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » З окупованої території Запорізької області батькам повернули дитину

З окупованої території Запорізької області батькам повернули дитину

З окупованої території Запорізької області батькам повернули дитину

Ілюстративне фото

Напередодні повномасштабного вторгнення Ілля поїхав до своєї бабусі в Запорізьку область. Після окупації 16-річний хлопець не міг повернутися додому, та лише через 2 роки побачив свою матір.

Про це повідомили в Мінреінтеграції.

До початку повномасштабного вторгнення киянин Ілля приїхав до бабусі в Запорізьку області. Там хлопець застряг на 2 року. Матір Іллі має інвалідність, тому самотужки ніяк не могла повернути дитину.

Дідусь звернувся до Міністерства реінтеграції, з проханням допомогти вивезти онука з ТОТ Запорізької області. Фахівці проєкту “Шлях додому” спільно з командою Мінреінтеграції повернули підлітка додому.


Як писав раніше Inform.zp.ua, окупованих територій та РФ повернули 11 українських дітей. Це 6 дівчаток та 5 хлопчиків різного віку. Наймолодшій дитині – 2 роки.