Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » В Запоріжжі виявили ще один завод-забруднювач (ФОТО)

В Запоріжжі виявили ще один завод-забруднювач (ФОТО)

В Запоріжжі виявили ще один завод-забруднювач (ФОТО)

Ілюстративне фото

В Шевченківському районі Запоріжжя виявили підприємство, яке забруднювало повітря. З труби заводу йшов густий темний дим, на це скаржилися місцеві мешканці.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Мешканці Шевченківського району Запоріжжя поскаржилися на густий темний дим, який йде від місцевого підприємства. На місце виїхала комісія міської ради та правоохоронці. Встановили, що повітря забруднював завод.

“Поки міські служби важко працюють над ліквідацією ворожих атак, місцеві горе-бізнесмени продовжують нахабно труїти наше місто”, – пише Анатолій Куртєв.

Всі порушення зафіксували та передали правоохоронним органам.


Раніше Inform.zp.ua писав, що у Запоріжжі екологи ліквідували екологічні наслідки влучання в ДніпроГЕС. Фахівці обробили плями нафти, які прибило до берегу, запобігши їх розповсюдженню по річці Дніпро.