Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » В Запоріжжі екологи ліквідували витік нафти з ДніпроГЕС (ФОТО)

В Запоріжжі екологи ліквідували витік нафти з ДніпроГЕС (ФОТО)

В Запоріжжі екологи ліквідували витік нафти з ДніпроГЕС (ФОТО)

Фото: Державна екологічна інспекція Південного округу

У Запоріжжі екологи ліквідували екологічні наслідки влучання в ДніпроГЕС. Фахівці обробили плями нафти, які прибило до берегу, запобігши їх розповсюдженню по річці Дніпро.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Південного округу.

За підтримки Запорізької обласної державної адміністрації інспектори ліквідували наслідки витоку нафти в річку Дніпро. Екологи обробили плями нафтопродуктів, які прибило до берегу та затримали їх в піні. Таким чином відходи не будуть розтікатися по водоймищу.


Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі внаслідок влучання в ДніпроГЕС стався витік нафти в Дніпро. Фахівцями Держекоінспекції відібрані проби води з метою лабораторного дослідження.