Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Як виглядають зараз захисні споруди на Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Як виглядають зараз захисні споруди на Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Як виглядають зараз захисні споруди на Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Траншеї. Фото: Міноборони

На Запорізькому напрямку будують бліндажі, укриття та зуби дракона. Відео з фронту показав очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Відео опублікували у соціальних мережах очільника Запорізької ОВА Івана Федорова.

На відео модна побачити, що на Запорізькому напрямку вже збудовані бліндажі. Також зводяться укриття та так звані “зуби дракона”. В Запорізькій області працюють будівельника та техніка.

Відео: Іван Федоров

Раніше ми писали, що на Запорізькому напрямку фортифікації будують в три зміни. Проте будівельникам доводиться зважати на безпекову ситуацію, адже окупанти продовжують обстрілювати регіон.