Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » Учні шкіл у Запоріжжі переходять на змішаний формат навчання, – Федоров

Учні шкіл у Запоріжжі переходять на змішаний формат навчання, – Федоров

Учні шкіл у Запоріжжі переходять на змішаний формат навчання, – Федоров

Фото: в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв

У Запоріжжі учні 24 шкіл переходять на змішаний формат навчання. Таке рішення ухвалили на вимогу батьків школярів та після консультацій з педагогами та правоохоронними органами.

Виконком Запорізької міської ради прийняв рішення про встановлення змішаного формату навчання в школах Запоріжжя, повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Тепер це рішення мають затвердити на Раді оборони, засідання якої відбудеться найближчими днями.

Федоров зауважив, що перехід на змішаний формат здійснюється виключно за бажанням батьків. На такий тип навчання можуть перейти учні шкіл, в яких є обладнане укриття.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі планують перевести роботу шкіл на змішаний формат навчання. Батьки учнів стали ініціаторами відновлення навчання у школах.