Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Іван Федоров: запорізькі учні переходять на змішаний формат навчання

Іван Федоров: запорізькі учні переходять на змішаний формат навчання

Іван Федоров: запорізькі учні переходять на змішаний формат навчання

Фото: Запорізька міська рада

У Запоріжжі планують перевести роботу шкіл на змішаний формат навчання. Батьки учнів стали ініціаторами відновлення навчання у школах.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

У Запоріжжі планується ввести змішаний формат і проводити базові предмети в офлайні одразу в укриттях.

Наразі рятувальники, поліцейські, міські служби інспектують школи, у яких укриття придатні до змішаної освіти.

«Наша мета – надати дітям доступ до якісної освіти. При цьому умови мають бути комфортними і головне – безпечними. Процес запуску змішаної форми буде поступовим, із врахуванням побажань учасників освітнього процесу – дітей, батьків, освітян і безпекових служб», – наголосив Іван Федоров.

Нагадаємо, для початку очного навчання дітей в школах Запорізької області необхідні обладнані укриття в кожному навчальному закладі.