Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » Федоров розповів, що роблять в Запоріжжі для поновлення офлайн-навчання в школах

Федоров розповів, що роблять в Запоріжжі для поновлення офлайн-навчання в школах

Федоров розповів, що роблять в Запоріжжі для поновлення офлайн-навчання в школах

Иллюстративное фото/Ілюстративне фото

Для початку очного навчання дітей в школах Запорізької області необхідні обладнані укриття в кожному навчальному закладі. Новий очільник Запорізької ОВА Іван Федоров розповів, що роблять зараз для поновлення роботи шкіл.

Зараз у Запорізькій області 25 шкіл працюють у змішаному форматі, маючи укриття.

“Всі 100% дітей у Запорізькій області мають ходити в школи офлайн. Але для цього ми маємо підготуватися: проінвентаризувати укриття, зробити все, щоб діти там могли перебувати під час тривог”, – підкреслив Федоров.

Він розповів, що за останні три дні провів наради з представниками міської влади, департаменту освіти та ДСНС, аби підготувати укриття та розпочати навчальний процес.

Як писав раніше Inform.zp.ua, новий очільник ЗОВА заявляв про плани на поновлення очного навчання з 1 вересня.