Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Іван Федоров показав захисні споруди на Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Іван Федоров показав захисні споруди на Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Іван Федоров показав захисні споруди на Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Укриття. Фото: Міноборони

На Запорізькому напрямку продовжується будівництво захисних споруд. Фортифікації будуються для захисту як військових, так і техніки.

Про це повідомили в Запорізькій ОВА.

Очільник ЗОВА Іван Федоров відвідав будівництво оборонних споруд в Запорізькій області. Там він зустрівся також з військовими, комунікація з якими допомагає у зведенні фортифікацій. Оборонні споруди будуть стояти на захисті не лише бійців, а й військової техніки. За прогнозами ЗОВА, будівництво завершиться в строки.


Раніше ми писали, що протитанкові сталеві споруди, які виготовили у Запоріжжі, допомогли у захисті Донеччини. Рятувальники, підприємці та залізничники доставляли їх до лінії фронту.