Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Оборонні споруди запорізького виробництва допомогли захищати Донеччину

Оборонні споруди запорізького виробництва допомогли захищати Донеччину

Оборонні споруди запорізького виробництва допомогли захищати Донеччину

Фото: Метінвест

Протитанкові сталеві споруди, які виготовили у Запоріжжі, допомогли у захисті Донеччини. Рятувальники, підприємці та залізничники доставляли їх до лінії фронту.

Про це повідомили в Запорізькій обласній адміністрації.

Начальник управління транспорту і зв’язку Запорізької облдержадміністрації Роман Пісарев зазначив, що сталеві протитанкові “їжаки” виготовлені у Запоріжжі допомогли військовим на Донеччині.

“Збирали й вантажили працівники промислових підприємств та рятувальники, а доставляли до лінії оборони залізничники”, – розповідає Роман Пісарев.

За це всіх причетних до допомоги фронту відзначили нагородами.


Як писав раніше Inform.zp.ua, на Запорізький напрямок цілодобово створюють захисні споруди. Для виготовлення “зубів дракона” використовують спеціальну технологію, щоб вони були міцні та витривалі.