Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Комбінат “Запоріжсталь” експортував понад 3 мільйони тонн чавуну і прокату до різних країн світу

Комбінат “Запоріжсталь” експортував понад 3 мільйони тонн чавуну і прокату до різних країн світу

Комбінат “Запоріжсталь” експортував понад 3 мільйони тонн чавуну і прокату до різних країн світу

Фото: Запорожсталь.
Телеканал ČT24.

Запорізьке підприємство “Запоріжсталь” продовжувало працювати після початку повномасштабного вторгнення. За два роки великої війни вдалося експортувати понад 3 мільйони чавуну і прокату.

Про це повідомило підприємство “Запоріжсталь” на сторінці у Facebook.

“Докладаємо максимальних зусиль для підвищення якості продукції, розширення сортаменту та пошуку нових логістичних ланцюгів та ринків збуту. Попри виклики війни, маємо значні здобутки в цьому”, – зазначає представництво підприємства.

Комбінат «Запоріжсталь» експортував 3,1 млн тонн чавуну і прокату до 38 країн світу. На ринку України за цей час вдалося реалізувати 1,4 млн тонн металопродукції.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у 2023 році на комбінаті «Запоріжсталь» випустили 14 нових продуктів. В цілому група “Метінвест” розпочала виробництво 25 нових видів продукції.