Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Будинок на Зестафонській не відбудують до кінця: що вирішили робити з мешканцями

Будинок на Зестафонській не відбудують до кінця: що вирішили робити з мешканцями

Будинок на Зестафонській не відбудують до кінця: що вирішили робити з мешканцями

Зестафонська,8
Фото: Inform.zp.ua

Дев’ятиповерховий будинок на Зестафонській,8, який зруйнувала російська ракета, вирішили не відбудовувати до кінця. Натомість колишнім власникам квартир видадуть житлові сертифікати.

Про це заявив голова Запорізької ОВА Іван Федоров після зустрічі з мешканцями будинку.

Внаслідок російської атаки восени 2022 року чотири під’їзди будинку на Зестафонській,8 було зруйновано. Понад 150 мешканців втратили оселі.

Зестафонська,8
Фото: Inform.zp.ua

Влада міста разом з мешканцями провели зустріч, на якій вирішили відбудувати перші два під’їзди до кінця цього року. А ще два виявилося відновлювати економічно недоцільно. Мешканцям квартир звідти пропонують отримати житлові сертифікати.

“Альтернативний варіант – за допомогою урядової програми ЄВідновлення надамо людям сертифікати на придбання іншого житла у будь-якому населеному пункті України, окрім ТОТ. Процедуру видачі цих документів завершимо протягом 4-х місяців. Діють сертифікати 5 років”, – зазначив Федоров.

Як писав раніше Inform.zp.ua, багатоповерхівка на Зестафонській, 8 досі залишається поза процесом відновлення. Остання спроба провести закупівлі і почати ремонт будинку була у вересні 2023 року.

Згодом, коли не знайшлося жодного охочого забудовника, закупівлю скасували. Повторно закупівлю наразі не оголошували.