Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Виплати ВПО у Запоріжжі: коли будуть зачислені кошти

Виплати ВПО у Запоріжжі: коли будуть зачислені кошти

Виплати ВПО у Запоріжжі: коли будуть зачислені кошти

Виплати / Выпллаты

Внутрішньо переміщені особи, яким продовжили виплати автоматично з 1 березня, отримають кошти найближчим часом. Виплати відбуватимуться двічі на місяць.

Про це повідомили в Мінреінтеграції.

У першому періоді березня на виплати для 671 тисячі ВПО спрямували 1,4 мільярда гривень. Внутрішньо переміщені особи, яким виплати продовжили автоматично, отримають кошти найближчим часом.

Цього місяця виплата допомоги для ВПО відбудеться ще 21 та 28 березня.

Щоб подати заяву на продовження отримання державної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, звертайтеся до органів соціального захисту населення у вашій громаді або до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) вашого району.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на сьогодні у Запоріжжі офіційно зареєстровано 220 тисяч переселенців. Для людей переглянуть процедуру надання виплат та іншої допомоги.