Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запорізькій області окупанти зі зброєю обходять домівки: в ГУР розповіли про псевдовибори

У Запорізькій області окупанти зі зброєю обходять домівки: в ГУР розповіли про псевдовибори

У Запорізькій області окупанти зі зброєю обходять домівки: в ГУР розповіли про псевдовибори

Псевдовибори. Ілюстративне фото

У Запорізькій області окупанти зі зброєю обходять оселі українців та змушують голосувати за Володимира Путіна. Відмову росіяни розцінюють як “антиросійську позицію”.

Про це повідомляють в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

“При цьому окупанти наголошують, що можуть “намалювати” своєму диктаторові і понад двісті відсотків підтримки, а результат “виборів путіна” буде незмінний. Разом із тим, загарбники дають поневоленим мешканцям зрозуміти, що відмова підтримати путіна буде свідчити про їхню антиросійську позицію”, – йдеться в повідомленні.

Під тиском окупантів на ТОТ Запорізької області опинилися підприємці, освітяни та пенсіонери. Одних вони залякують звільненнями, а інших підкупають грошовими винагородами.

На думку ГУР, така поведінка росіян свідчить про страх перед проукраїнськими громадянами:

“Очевидно, що страх перед “нелояльними” до окупаційної влади українцями, які  можуть, на їх погляд, дестабілізувати ситуацію під час “виборів” у окупантів чималий”.

Натомість активісти руху опору “Жовта Стрічка” закликають українців не йти на виборчі дільниці. Адже окупанти, за словами партизан, перевіряють бюлетені.


Як ми писали раніше, з 15 по 17 березня у РФ та на тимчасово захоплених територіях України проводять фінальний етап так званих “президентських виборів”. Їх засудила цивілізована світова спільнота, зокрема США та Великобританія.