Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Міністр оборони показав захисні споруди на Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Міністр оборони показав захисні споруди на Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Міністр оборони показав захисні споруди на Запорізькому напрямку (ВІДЕО)

Укриття. Фото: Міноборони

Міністр оборони України Рустем Умєров побував в Запорізькій області. Він оглянув стан будівництва фортифікацій та показав як виглядають оборонні споруди на Запорізькому напрямку.

Про це повідомили в Міністерстві оборони України.

На відео можна побачити бліндажі, укриття та інші фортифікаційні споруди. Міністр оборони особисто оглянув стан фортифікацій та поспілкувався з військовими.


Раніше Inform.zp.ua писав, що в Запорізькій області продовжується будівництво захисних споруд. На Запорізькому напрямку вже з’явилися зуби дракона, траншеї та укриття.