Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Українські військові ліквідували окупантів під Вербовим у Запорізькій області

Українські військові ліквідували окупантів під Вербовим у Запорізькій області

Українські військові ліквідували окупантів під Вербовим у Запорізькій області

Українські військові на Запорізькому напрямку відбили окупантів

На Запорізькому напрямку українські «боги війни» показали процес вибиття росіян із захоплених ними позицій. Українські військові ліквідували окупантів.

Ефектне відео силами 44-ї артбригади опублікували в підрозділі аеророзвідки «Роніни».

На записі можна побачити як ЗСУ спочатку атакують дронами окопи та бліндажі росіян. Після цього окупанти збираються залишити позиції і к тільки виходять у чисте поле, їх накривають касетними снарядами артилеристи 44-ї бригади.

Також артилерію знищується дві одиниці бронетехніки росіян — окупнати також намагалися сховатися під ними від українських дронів.

Мова йде про позиції північно-західніше населеного пункту Вербове. Росіяни там також активізували свої штурмові дії і змогли тимчасово зайти на українські позиції.

Всього за минулу добу на Запорізькому напрямку росіянами було здійснено 7 штурмів поблизу Роботиного, Вербового та Старомайорського на Донеччині.

Нагадаємо, як ми писали раніше, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відвідав військових на Запорізькому напрямку. Він відзначив ефективну роботу безпілотників та засобів РЕБ.