Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЗОВА передасть на Запорізький напрямок тисячу безпілотників (ВІДЕО)

ЗОВА передасть на Запорізький напрямок тисячу безпілотників (ВІДЕО)

ЗОВА передасть на Запорізький напрямок тисячу безпілотників (ВІДЕО)

ЗСУ. Фото: Генштаб ЗСУ

Громади Запорізької області виділили кошти до оборонного фонду. На ці гроші закупили тисячу безпілотників для військових на Запорізькому напрямку.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

“Перші тисяча FPV-дронів камікадзе готові наносити нищівні удари по ворогу на Запорізькому напрямку. Дякую всім громадам, які направили гроші до оборонного фонду Запорізької області”, – йдеться в повідомленні.


Як ми писали раніше, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відвідав військових на Запорізькому напрямку. Він відзначив ефективну роботу безпілотників та засобів РЕБ.