Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Евакуційний шелтер запрацював у Запоріжжі: для кого він розрахований

Евакуційний шелтер запрацював у Запоріжжі: для кого він розрахований

Евакуційний шелтер запрацював у Запоріжжі: для кого він розрахований

Фото: Анатолій Куртєв/Telegram

У Запоріжжі почав працювати шелтер для маломобільних людей та людей з інвалідністю, які евакуйовуються до міста.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

До створення шелтеру долучилися благодійні шелтери «АРТАК Разом до мрії» та «Схід SOS». Вони відремонтували та облаштували приміщення, яке виділили з комунального фонду міста.

“Цей сучасний комфортний простір повністю пристосований під потреби людей з інвалідністю та маломобільних громадян, які евакуюються до Запоріжжя. Тут вони можуть проживати до моменту виїзду в інші регіони чи за кордон і будуть забезпечені допомогою психологів, юристів і соцпрацівників та гарячим харчуванням, наданим ГО «BELUGA UA»”, – зазначив Куртєв.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на сьогодні у Запоріжжі офіційно зареєстровано 220 тисяч переселенців. Для людей переглянуть процедуру надання виплат та іншої допомоги.