Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запорізькій області окупантам неспокійно: на ТОТ чули вибухи

У Запорізькій області окупантам неспокійно: на ТОТ чули вибухи

У Запорізькій області окупантам неспокійно: на ТОТ чули вибухи

Ілюстративне фото

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області чули вибухи. Так у Токмаку неспокійно було на російській військовій базі, а в Мелітополі підірвали склад боєкомплектів окупантів.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Минулої ночі гучні звуки чули мешканці тимчасово окупованого Токмака. За словами Федорова, вибухи були біля Токмацького ковальсько-штампувального заводу, який росіяни перетворили на військову базу.

За вчора також була вибухова активність в Мелітополі. Там вибухнув склад з російськими боєприпрасами та машина, яка їх підвозила.


Раніше ми писали, що на Таврійському напрямку українські військові знищили сотні одиниць російської військової техніки. Допомагають воїнам в цьому безпілотники, які уражають озброєння окупантів.