Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Сотні одиниць російської техніки ЗСУ знищили на Таврійському напрямку (ВІДЕО)

Сотні одиниць російської техніки ЗСУ знищили на Таврійському напрямку (ВІДЕО)

Сотні одиниць російської техніки ЗСУ знищили на Таврійському напрямку (ВІДЕО)

Фото: Генштаб ЗСУ

На Таврійському напрямку українські військові знищили сотні одиниць російської військової техніки. Допомагають воїнам в цьому безпілотники, які уражають озброєння окупантів.

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський.

За допомогою безпілотників українські воїни знищили сотні одиниць російської техніки на Таврійському напрямку в Запорізькій області. Олександр Тарнавський показав відео роботи 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади.


Як ми писали раніше, минулої доби окупанти намагалися відрізати Роботинський виступ. На Запорізькому напрямку українські військові відбили 16 російських штурмів.