Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запорізьку АЕС заборонили допускати українських фахівців, – міністр енергетики

На Запорізьку АЕС заборонили допускати українських фахівців, – міністр енергетики

На Запорізьку АЕС заборонили допускати українських фахівців, – міністр енергетики

Оккупант на территории Запорожской АЭС в Энергодаре Фото: AP

На тимчасово окуповану територію Запорізької АЕС російські війська з 1 лютого заборонили доступ українських фахівців.

Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко в інтерв’ю для “Ми-Україна”.

“Кожен день перебування росіян там може бути фатальним. Це може бути сьогодні, завтра, це могло бути вчора. З 1 лютого вони заборонили допуск на станцію українським фахівцям, а це топова ланка керівників, які ліцензовані і професійні. Вони не погодились підписувати з росіянами контракти. Питання у тому, що є інші та складніші технологічні питання. Зокрема, спливає і сплив термін експлуатації ядерного палива, яке є сьогодні в активних зонах всіх шести реакторів. Сьогодні у них є виклик”, – сказав міністр.

Як писав раніше Inform.zp.ua, біля окупованої Запорізької атомної електростанції експерти МАГАТЕ чули вибухи та стрілянину. Проте окупанти стверджують, що “захищали” станцію від безпілотників.