Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Лінію живлення для Запорізькій АЕС відновлюють після обстрілів: Укренерго

Лінію живлення для Запорізькій АЕС відновлюють після обстрілів: Укренерго

Лінію живлення для Запорізькій АЕС відновлюють після обстрілів: Укренерго

ЗАЕС. Ілюстративне фото

Фахівці працюють над тим, щоб повернути надійність живлення Запорізької атомної станції. Основну частину ремонтних робіт вже провели, проте деякі все ще тривають. Магістральну лінію, яку пошкодили російські військові, ремонтують під обстрілами. 

Про це повідомила компанія Укренерго.

Місце пошкодження знаходилося в місці, де постійно йдуть бойові дії.

“Повітряна лінія 330 кВ, що забезпечує резервне живлення об’єктів на майданчику атомної станції, відремонтована й повернута в роботу. Вона була сильно пошкоджена під час повітряної тривоги 20 лютого. Відтоді ЗАЕС отримувала електроенергію, необхідну для безпечного функціонування, лише по одній магістральній лінії 750 кВ”, – говорять в Укренерго. 

Ремонтникам доводилось працювати день і ніч у перервах між обстрілами. Якби не постійні обстріли о, то б купантівупоралися швидше.

Нагадаємо, на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС постійна комісія Міжнародного агентства з атомної енергії чули вибухи протягом минулого тижня.