Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Розвідники підтвердили збиття над Азовським морем російського літака А-50У

Розвідники підтвердили збиття над Азовським морем російського літака А-50У

Розвідники підтвердили збиття над Азовським морем російського літака А-50У

Фото: ГУР

Повітряні Сили України разом з ГУР збили черговий російський літак А-50У. Це сталося над акваторією Азовского моря.

Про це повідомляє Головне управління розвідки України.

“Знищений А-50У ― нова модернізована російська версія літака. Це повітряний командний пункт, який держава-агресор використовувала для дальнього радіолокаційного виявлення, управління та наведення для ударів по Україні ракетами зі стратегічної авіації”, – зазначають розвідники.

Різке падіння швидкості та висоти підбитого літака А-50У зафіксували поблизу міста Єйськ. Вартість такого повітряного судна становить 350 мільйонів доларів.

Нагадаємо, українські військові ввечері 14 січня, збили над Азовським морем російський літак А-50 та підбили повітряний командний пункт Іл-22М11.