Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Українські військові збили над Азовським морем російський літак: що відомо

Українські військові збили над Азовським морем російський літак: що відомо

Українські військові збили над Азовським морем російський літак: що відомо

Ілюстративне фото

Українські військові ввечері 14 січня, збили над Азовським морем російський літак А-50 та підбили повітряний командний пункт Іл-22М11.

Про це повідомили в Повітряних силах оборони Збройних сил України.

Близько дев’ятої вечора повітряний командний пункт Іл-22М11 здійснював чергування в районі Стрілкового на Херсонщині, де й був підбитий. Після ураження, літак планував здійснити посадку в Анапі, запросив евакуацію та викликав швидку й пожежників.

Українські військові збили літак
Українські військові збили літак

Згодом стало відомо про збиття Повітряними силами військового літака повітряно-космічних сил Росії А-50, який чергував у районі Кирилівки на Запоріжжі.

Нагадаємо, за минулу добу російські військові нанесли 84 удари по Запорізькому регіону. Під обстрілами знаходились 19 селищ та міст Запорізької області.