Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Атака на Запорізьку область: нанесено 84 удари

Атака на Запорізьку область: нанесено 84 удари

Атака на Запорізьку область: нанесено 84 удари

Обстріл

За минулу добу російські військові нанесли 84 удари по Запорізькому регіону. Під обстрілами знаходились 19 селищ та міст Запорізької області.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Окупанти обстріляли з РСЗВ Новоданилівку та Новодарівку, а також атакували 21безпілотником Гуляйполе, Чарівне, Червоне, Малинівку, Новодарівку, Малу Токмачку, Левадне, Полтавку й П’ятихатки.

Також 61 артудар прийшовся по території Новоандріївки, Залізничного, Левадного, Полтавки, Приютного, Роботиного, Кам’янистого, Лобкового, Плавнів та інших прифронтових населених пунктів.

Надійшло 13 повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Нагадаємо, до кінця року на службу можуть призвати кілька категорій громадян.