Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Офіційно: над Азовським морем збили російський літак А-50

Офіційно: над Азовським морем збили російський літак А-50

Офіційно: над Азовським морем збили російський літак А-50

Літак А-50. Ілюстративне фото

Повітряні Сили ЗСУ в співпраці з ГУР знищили літак А-50 над Азовським морем. Наразі це вже третій випадок втрати росією цього літака.

Про збиття літака у своєму Telegram-каналі написав командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук.

“Баян, ТЬІ гдє?” А-50 із позивним “Баян” долітався! Вітаю окупантів “С Днем защитника отечества! Святкувати треба вдома, і так, щоб Баян не порвати!”, – пише Олещук.

Командувач повідомив, що цю операцію Повітряні Сили провели у співпраці з Головним управління розвідки МОУ.

Натомість ЗМІ повідомляють, що це вже третє збиття А-50.


Нагадаємо, українські військові ввечері 14 січня, збили над Азовським морем російський літак А-50 та підбили повітряний командний пункт Іл-22М11.