Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Бізнес » На міжнародній виставці в Дубаї побачили продукцію заводу з окупованого Мелітополя (ОНОВЛЕНО)

На міжнародній виставці в Дубаї побачили продукцію заводу з окупованого Мелітополя (ОНОВЛЕНО)

На міжнародній виставці в Дубаї побачили продукцію заводу з окупованого Мелітополя (ОНОВЛЕНО)

Фото: Latifundist.com.

На міжнародній виставці харчової промисловості в Дубаї побачили стенд з продукцією заводу з тимчасово окупованого Мелітополя. Міністерство закордонних справ перевіяє інформацію.


Оновлено. Стенд Мелітопольського ОЕЗу, який представили росіяни, прибрали. Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

Він заявив, що “після втручання українського посольства стенд прибрали”.


На фотографіях із заходу можна побачити напис “Зроблено в Росії”. Окупанти в черговий раз використовують українські продукти та ресурси в своїх інтересах.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Latifundist.com.

Журналісти Суспільного взяли коментар у Міністерства закордонних справ України.

“Українське посольство в ОАЕ перевіряє інформацію”, – кажуть в міністерстві.


Нагадаємо, що Євросоюз продовжив санкції проти Росії ще на 12 місяців. Рішення є відповіддю на незаконні дії на окупованих територіях.