Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Євросоюз продовжив санкції проти Росії за окупацію Запорізької області

Євросоюз продовжив санкції проти Росії за окупацію Запорізької області

Євросоюз продовжив санкції проти Росії за окупацію Запорізької області

Окупанти. Ілюстративне фото

Євросоюз продовжив санкції проти Росії ще на 12 місяців. Рішення є відповіддю на незаконні дії на окупованих територіях.

Про це йдеться в Офіційному журналі ЄС.

Рада ЄС вважає доцільним продовжити раніше ухвалені обмеження ще на 12 місяців, до 24 лютого 2025 року.

Санкції проти рф були запроваджені ще у лютому 2022 року у зв’язку з повномасштабним вторгненням в Україну.

Згодом географію їхньої дії було розширено у відповідь на визнання росією окупованих районів Донецької, Херсонської, Запорізької та Луганської областей України й введення збройних сил у ці райони.

У документі також зазначається, що у разі потреби Рада ЄС залишає за собою право застосувати додаткові заходи.


Раніше ми писали, що у Мелітополі 17 лютого під час проведення спортивних змагань в спортивному комплексі № 3 було чутно вибух. Причиною цього став гранатомет, який окупанти принесли “показати дітям”.