Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Прикордонники на Запорізькому підірвали дроном окупантів (ВІДЕО)

Прикордонники на Запорізькому підірвали дроном окупантів (ВІДЕО)

Прикордонники на Запорізькому підірвали дроном окупантів (ВІДЕО)

ЗСУ. Фото: Генштаб ЗСУ

Прикордонники-аеророзвідники FPV-дроном поцілили в позиції окупантів. Вони розбили їх вогневу позицію та ліквідували двох російських військових.

Про це повідомила Держприкордонслужба.

“Ударом FPV-дрона прикордонники-аеророзвідники розбили вогневу позицію загарбників на Запорізькому напрямку, парочку з них “підсмаживши”.

Відео: ДПСУ

Як писав раніше Inform.zp.ua, Комітет Стратегічних комунікацій ЗСУ продовжує показувати успішну роботу захисників на фронті, зокрема – на Запорізькому напрямку.