Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » «Боги війни» залишили росіян без боєкомплекту на Запорізькому напрямку

«Боги війни» залишили росіян без боєкомплекту на Запорізькому напрямку

«Боги війни» залишили росіян без боєкомплекту на Запорізькому напрямку

ЗСУ

Комітет Стратегічних комунікацій ЗСУ продовжує показувати успішну роботу захисників на фронті, зокрема – на Запорізькому напрямку.

СтратКом показав відео успішного відпрацювання бійців 44-ї ОАБр по російському боєкомплекту на півдні. 

“Майстер-клас від 44-ї окремої артилерійської бригади. Українські воїни за допомогою гаубиць FH70, переданих італійськими та естонськими союзниками, знищують склад боєкомплекту окупантів на запорізькому напрямку”, – сказано у підписі відео СтратКому. 

Чи є постраждалі окупанти внаслідок успішної роботи оборонців, невідомо.

Нагадаємо, у Запоріжжі будуть значно посилені заходи безпеки, включаючи перевірки документів місцевих жителів та особливу увагу буде надано до переселенців.