Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі посилять перевірки документів

У Запоріжжі посилять перевірки документів

У Запоріжжі посилять перевірки документів

Патрульна поліція

У Запоріжжі будуть значно посилені заходи безпеки, включаючи перевірки документів місцевих жителів та особливу увагу буде надано до переселенців.

Про це повідомив голова Запорізької обласної воєнної адміністрації Іван Федоров.

Посадовець наголосив на важливості забезпечення безпеки громадян в умовах поточних загроз.

На сьогодні приблизно 200 тисяч переселенців знаходяться сьогодні на території Запоріжжя. Точно буде опрацювано механізм, хто проживає – в яких будинках, в яких квартирах.

Робиться це суто через призму контрдиверсійних дій. Основна мета – виявити диверсійні групи, які діють на території міста та допомогти правоохоронцям.

Нагадаємо, у Запорізькій області всіма засобами та коштами будуть підсилені спроможності бійців, які відбивають атаки.