Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Федоров: запорізькі військові отримають 100 дронів, будівництво оборонних споруд ведеться цілодобово

Федоров: запорізькі військові отримають 100 дронів, будівництво оборонних споруд ведеться цілодобово

Федоров: запорізькі військові отримають 100 дронів, будівництво оборонних споруд ведеться цілодобово

Іван Федоров. Фото Inform.zp.ua

У Запорізькій області всіма засобами та коштами будуть підсилені спроможності бійців, які відбивають атаки.

Про це під час брифінгу розповів голова ЗОВА Іван Федоров, повідомляють кореспонденти Inform.zp.ua з місця.

За його словами, найближчим часом бійці отримають першу партію дронів – 100 дронів. Також розпочнеться придбання автівок, іншого озброєння, безпілотні платформи.

Додаткові заходи безпеки також були обговорені сьогодні під час засідання ради оборони.

Також найближчими тижнями бійці, які боронять Запорізький напрямок, отримають відзнаки.

Як писав раніше Inform.zp.ua, планується збільшення фінансування на цивільний захист населення та будівництво фортифікаційних споруд. На ці потреби та підтримку армії хочуть спрямувати не менше 17,5% фінансів.