Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » У Запоріжжі хочуть збільшити фінансування військових та будівництва фортифікацій

У Запоріжжі хочуть збільшити фінансування військових та будівництва фортифікацій

У Запоріжжі хочуть збільшити фінансування військових та будівництва фортифікацій

Ілюстративне фото

На нараді з керівниками структурних підрозділів Запорізької облдержадміністрації новий очільник Іван Федоров заявив про необхідність збільшення фінансування української армії.

Про це повідомили в пресслужбі Запорізької ОВА.

Також планується збільшення фінансування на цивільний захист населення та будівництво фортифікаційних споруд. На ці потреби та підтримку армії хочуть спрямувати не менше 17,5% фінансів.

“Одним з пріоритетних завдань обласної влади залишається всебічна допомога військовим, які боронять Запорізький напрямок. Наша мета – повністю закрити потреби всіх підрозділів, забезпечити необхідною технікою та обладнанням. Разом маємо створити для наших захисників максимально комфортні умови”, – заявив Федоров.

Як писав раніше Inform.zp.ua, новий очільник Запорізької ОВА Іван Федоров розповів, чим планує занятися на посаді.