Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Новий очільник Запорізької ОВА розповів, що планує зробити на своїй посаді

Новий очільник Запорізької ОВА розповів, що планує зробити на своїй посаді

Новий очільник Запорізької ОВА розповів, що планує зробити на своїй посаді

Очільник Запорізької ОВА Іван Федоров

Новообраний голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров озвучив свої плани під час головування.

Своїми планами він поділився в ефірі телемарафону.

Федоров виділив три пріоритети під час своєї діяльності: безпека території, піклування про мешканців, допомога військовим.

Тож новий очільник ОВА планує надалі працювати над будівництвом на фронті. Для цивільних людей в Запоріжжі та області Федоров обіцяє відновити та побудувати нові укриття. Не залишилася осторонь є тема допомоги армії України.

“Крім того, ще є багато дуже важливих для регіону питань.  Це і підтримка бізнесу, і налагодження освітнього процесу на підконтрольній території і, дуже важливо особисто для мене і для всієї команди,  підтримка окупованих територій. Детальний план роботи презентуємо громаді області вже найближчим часом”, – заявив Федоров.

Нагадаємо, Івана Федорова офіційно призначили головою Запорізької ОВА 4 лютого. До цього він був мером Мелітополя, який наразі окупований росіянами.