Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Іван Федоров розповів, яку суму можуть отримати запоріжці за зруйноване житло

Іван Федоров розповів, яку суму можуть отримати запоріжці за зруйноване житло

Іван Федоров розповів, яку суму можуть отримати запоріжці за зруйноване житло

Відновлення зруйнованих будинків у Запоріжжі

Сьогодні обласна влада відвідала 9 з 12 зруйнованих через обстріли житлові будинки у Запоріжжі. Вже за кілька місяців їх планується відновити та заселити мешканців.

Про це повідомив під час брифінгу голова ЗОВА Іван Федоров, повідомляють кореспонденти Inform.zp.ua з місця.

За його словами, головна задача влади – як можна скоріше відновити можливість для людей жити в комфортних умовах.

Запоріжці можуть не лише чекати відбудови житла, а й отримати компенсації на придбання нового.

Як наголосив Іван Федоров, сума компенсації на придбання житла становить від 600 тис грн до 2 млн грн. Така сума розрахована Урядом, якщо будинок повністю зруйновано.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запорізькій області всіма засобами та коштами будуть підсилені спроможності бійців, які відбивають атаки.