Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » В Запоріжжі можуть встановити відеокамери для ідентифікації людей, – законопроєкт

В Запоріжжі можуть встановити відеокамери для ідентифікації людей, – законопроєкт

В Запоріжжі можуть встановити відеокамери для ідентифікації людей, – законопроєкт

Камеры

В Верховну Раду подали законопроєкт про встановлення камер відеоспостереження. Вони будуть призначені для ідентифікації людей на основі біометричних даних і особистої інформації – відцифрованого образу обличчя.

Про це стало відомо із зареєстрованого законопроєкту.

Камери відеомоніторингу можуть ідентифіковувати людей в громадських місцях, транспортних засобах, навчальних закладах, медзакладах, парках та інших зонах відпочинку.

Ідентифікація особи буде проходити на підставі певного набору біометричних даних і такої інформації: ім’я, дата народження/смерті, місце народження, стать, а також:

  • відомості про зареєстроване або задеклароване місце проживання або знаходження особи, зняття особи з реєстрації місця проживання або про зміну місця проживання або знаходження особи;
  • відомості про громадянство або його відсутність;
  • відцифроване обличчя;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта.

Як писав раніше Inform.zp.ua, очільник ЗОВА Іван Федоров провів нараду, де розглянули рішення про старт процесу ідентифікації населення. Мета цієї ініціативи полягає у виявленні диверсійних груп, які несуть загрозу Запорізькій області.