Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запорізькому напрямку зосереджено близько 50 тисяч росіян, – CNN

На Запорізькому напрямку зосереджено близько 50 тисяч росіян, – CNN

На Запорізькому напрямку зосереджено близько 50 тисяч росіян, – CNN

Окупанти. Ілюстративне фото

На Запорізькому напрямку окупанти нарощують живу силу. Деякі аналітики вважають, що біля лінії фронту може бути близько 50 тисяч росіян.

Про це пише CNN із посиланням на російські та українські джерела.

Повідомляється про масоване нарощування російських військ приблизно в тих же місцях, де минулого літа ЗСУ намагалися розпочати контрнаступ.

За оцінками деяких аналітиків, зібрано сили в 50 тисяч російських військовослужбовців.

Повідомлення рясніють такими словами, як “відбиті” та “стримані”, оскільки українські підрозділи в Харківській, Донецькій та Запорізькій областях тримаються на оборонних позиціях, – пише CNN.


Нагадаємо, що декілька днів тому на Запорізькому напрямку окупанти намагалися наступати колонами важкої техніки. Українські аеророзвідники знищили 2 взводи росіян та їх техніку.