Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » За тиждень ЗСУ взяли більше десятка росіян в полон на Запорізькому напрямку

За тиждень ЗСУ взяли більше десятка росіян в полон на Запорізькому напрямку

За тиждень ЗСУ взяли більше десятка росіян в полон на Запорізькому напрямку

ЗСУ. Ілюстративне фото

За останній тиждень українські військові ОСУВ “Таврія” взяли в полон 25 окупантів. Половину з них за минулу добу взяли на Запорізькому напрямку.

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський.

Зі зростанням інтенсивності зіткнень в операційній зоні ОСУВ “Таврія” збільшується й кількість російських полонених. Так, за останній тиждень українські військові взяли в полон 25 окупантів. Половину з них – за минулу добу на Запорізькому напрямку.

Загальні втрати окупаційних військ минулої доби становили 449 осіб та 27 одиниць військової техніки. Також було ліквідовано 122 дрони.


Як Inform.zp.ua писав раніше, 11 лютого Президент України підписав указ про призначення на посаду командувача Сухопутних військ Олександра Павлюка. Раніше він обіймав посаду першого заступника міністра оборони.