Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Президент призначив нового командувача Сухопутних військ замість Сирського: хто отримав посаду

Президент призначив нового командувача Сухопутних військ замість Сирського: хто отримав посаду

Президент призначив нового командувача Сухопутних військ замість Сирського: хто отримав посаду

Олександр Павлюк. Фото: УНІАН

Вчора, 11 лютого, Президент України підписав указ про призначення на посаду командувача Сухопутних військ Олександра Павлюка. Раніше він обіймав посаду першого заступника міністра оборони.

Своє призначення генерал-лейтенант Олександр Павлюк прокоментував у Telegram.

За словами нового командувача, він усвідомлює весь спектр задач, що стоять сьогодні перед підрозділами та всією структурою Сухопутних військ.

“Буду використовувати набутий досвід для розвитку Сухопутних військ. Під керівництвом Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Головнокомандувача Збройних Сил України, Генерального штабу робитиму все можливе для посилення Сухопутних військ та наближення Перемоги”, – каже Олександр Павлюк.


Раніше ми писали, що новим начальником Генештабу Збройних Сил України призначено генерал-майора Анатолія Баргилевича. До нього цю посаду обіймав генерал-лейтенант Сергій Шаптала.