Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Технології » У “Дії” з’явилася мапа укриттів: чому там немає Запоріжжя

У “Дії” з’явилася мапа укриттів: чому там немає Запоріжжя

У “Дії” з’явилася мапа укриттів: чому там немає Запоріжжя

Ілюстративне фото

У застосунку “Дія” з’явилася мапа укриттів і можливість повідомити, якщо воно зачинене. Проте укриття в Запорізькій області наразі недоступні.

Про це повідомляє віце-прем’єр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

У застосунку в сервісі “Незламність” можна знайти інтерактивну мапу з найближчим укриттям і повідомити, якщо воно зачинене. Також його можна оцінити та залишити відгук.

Відгуки передають до органів місцевого самоврядування. Якщо щодо певного укриття будуть негативні відгуки чи воно зачинене, місцева влада відреагує і розв’яже проблему.

Також у “Дії” можна буде дізнатися про:

  • рейтинг укриття
  • адресу
  • скільки людей уміщує
  • доступ до укриття
  • вид
  • фото

“Важливо! Укриття в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях недоступні в Дії з міркувань безпеки. Адреси дізнавайтеся в місцевої влади”, – інформує Федоров.

Минулого року в Запорізькій області запрацювала інтерактивна мапа укриттів. Її розробили в Запорізькій обласній державній адміністрації.


Нагадаємо, що в Україні не планують видачу повісток та проведення виборів через “Дію”. Натомість “Дія” відкриє код для розробників з усього світу.