Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Гендиректор МАГАТЕ Гроссі оцінив ситуацію на Запорізькій АЕС

Гендиректор МАГАТЕ Гроссі оцінив ситуацію на Запорізькій АЕС

Гендиректор МАГАТЕ Гроссі оцінив ситуацію на Запорізькій АЕС

Фото: Рафаель Гроссі/Х

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Маріано Гроссі відвідав окуповану Запорізьку АЕС. Він оцінив ситуацію на станції.

Про це він повідомив у соцмережі Х.

“Під час свого 4-го візиту на ЗАЕС провів оцінку дотримання 5 принципів захисту станції, а також стану систем енергопостачання та охолодження, рівня кваліфікації персоналу тощо. Це – життєво важливі оцінки для безпеки та захищеності об’єкта, і тут немає місця для самозаспокоєння”, – заявив гендиректор МАГАТЕ.

Гроссі сказав, що його поїздка на станцію дала змогу отримати повну оцінку нинішньої ситуації на ЗАЕС та її ядерної і фізичної захищеності.

Як писав раніше Inform.zp.ua, згодом Гроссі поїде до Москви, щоб домовитися про вирішення питань про безпеку Запорізької АЕС.