Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Без авто, але з коштовним годинником: відомо про статки очільника ЗОВА Івана Федорова

Без авто, але з коштовним годинником: відомо про статки очільника ЗОВА Івана Федорова

Без авто, але з коштовним годинником: відомо про статки очільника ЗОВА Івана Федорова

Іван Федоров

Новопризначений голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров задекларував свої статки за 2023 рік. На час подання декларації Іван Федоров ще перебував на посаді Мелітопольського міського голови. 

Про звіт посадовця можна дізнатись на сайті Єдиного державного реєстру.

У Запоріжжі Іван Федоров володіє житловим будинком площею майже 167 м2 та земельною ділянкою у 518 м2. Також він має квартиру площею 61,9 м2 у тимчасово окупованому Мелітополі.

Новий очільник Запорізької ОВА розповів, що планує зробити на своїй посаді
Очільник Запорізької ОВА Іван Федоров

Іван Федоров задекларував годинник Ulysse Nardin вартістю майже 140,5 тисяч гривень. Якщо вірити документам, він придбав його у 2014 році.

Згідно декларації, власного авто у Івана Федорова немає. Пересувається він виключно на машинах, які отримав у безоплатне користування від матері та брата.

За роботу на посаді Мелітопольського міського голови у 2023 році Іван Федоров заробив 959 тисяч гривень.

На банківських рахунках торік посадовець зберігав майже 13 тисяч гривень. Також мав заощадження готівкою у розмірі 1,6 млн грн, а також майже 200 тисяч доларів, які комусь позичив.

Нагадаємо, Івана Федорова офіційно призначили головою Запорізької ОВА. До цього Іван Федоров був мером Мелітополя, який наразі окупований росіянами.